CHRZEST

 

Chrzciny to okazja do pierwszego spotkania nowo narodzonego dziecka z całą rodziną. W naszych Apartamentach zrobimy wszystko, by był to dzień piękny i niezapomniany.

Eleganckie wnętrza, wykwintna kuchnia i profesjonalna obsługa gwarantują niepowtarzalną atmosferę tych wyjątkowych wydarzeń.

I nawet jeśli główny bohater imprezy niewiele będzie pamiętał, rodzina przypomni mu po latach, jak dobrze się bawił – nie mamy co do tego wątpliwości.

Restauracja w Apartamentach Renesans to doskonałe miejsce na organizację chrzcin.
Chcąc odciążyć młodych rodziców od wszelkich obowiązków związanych z przygotowaniem uroczystości serdecznie zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty restauracji w Apartamentach Renesans  przygotowanej specjalnie z myślą o tym niepowtarzalnym dniu.

W ramach chrzcin przygotowaliśmy możliwość skorzystania z usług opiekunki nad dziećmi oraz pokój zabaw. Młodym mamom udostępniamy pokój do dyspozycji w trakcie trwania przyjęcia, przygotowany do karmienia czy przebrania dziecka.


Zapraszamy serdecznie. Profesjonalizm i doświadczenie to nasz atut.


Indywidualne ustalenia.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. stacjonarny: +48 18 471 61 36
Tel. komórkowy: +48 606 100 745